sobota, 14 stycznia 2017

Pytania bez odpowiedzi

Od dziecka byłam bardzo ciekawa i to mi kurcze zostało do dziś.Jestem ciekawa świata ,ludzi i wszystkiego co mnie dotyczy. Lubię zadawać  pytania  a szczególnie jeśli mnie coś interesuje.Pytam jednak nie zawsze dostaje na nie odpowiedz.Nie cierpię wręcz ignorowania i bawienia się w ciuciubabkę .Lubię chodzić z głową w chmurach ale stąpam też twardo po ziemi i mam prawdziwy wkurw jeśli moje pytania zostają bez odpowiedzi z nieznanych mi powodów.Co zrobić z dorosłym człowiekiem który ma gdzieś twoje pytania? Pacnąć go w łeb a jeśli jest to niewykonalne to jeszcze raz pacnąć go w łeb.:))
W życiu jest bardzo dużo pytań bez odpowiedzi jednak co  jesli  tych odpowiedzi nie otrzymujemy bo ktoś chce nas po prostu wkurzyć bo ma radochę z tego? Odpuścić to pierwsza myśl która przychodzi mi do głowy. Odpuścić ?  Ja?  Nigdy w życiu!!

6 komentarzy:

 1. Czasem zapytani ludzie nie odpowiadają, bo nie chcą za bardzo obnażyć siebie; pokazać, jakim naprawdę są...
  W zasadzie odpowiedzi zależą od...pytań ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz ariadno ludzie w ogóle zachowują się bardzo dziwnie i to oni sami nie wiedzą dlaczego.
  Nie lubię kiedy ktoś gra nie w porządku do tego co mówi,

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. To tez jest dobry sposób na poradzenie sobie z problemem

   Usuń
 4. Elu jak nie chce odpowiadać ,to nie warto z takimi się spotykać,czy mieć do czynienia.Ja takich olewam i to mocno::))I nie mam "nerwa" ,bo na takich szkoda nawet "nerwa"Elu no przecież Ty wiesz jak z takimi się obejść::))) buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda Danka że na takich szkoda nerwa:)) bo z takimi ani po dobroci ani po złości się nie da.

   Usuń